Zaznacz stronę

O MNIE I WOLNEJ PRZESTRZENI

Jeśli chcemy, aby cokolwiek nowego pojawiło się w naszym życiu, musi być w nim na to miejsce. Warto więc zrobić wolną przestrzeń i być gotowym na wszystko, co najlepsze.

Wolna Przestrzeń to proces i podróż, a nie miejsce. To wyprawa w nieznane, wgłąb siebie. Z butiku ze świecami do aromaterapii i drobiazgami inspirującymi do spędzenia czasu ze sobą samą, wolna przestrzeń przerodziła się w projekt blogowy i podcastowy. Dlaczego? Bo znalazłam swoją wolną przestrzeń i chcę się nią z Tobą dzielić.

Jeśli szukasz równowagi, wytchnienia, wszystko na Twojej liście zadań jest ważniejsze niż Ty sama,  a Twój świat pędzi jak oszalały- wskakuj ze mną w tą przygodę. Zrobimy razem wolną przestrzeń.  Wyrzucimy to, co nie działa i nas nie wspiera.

Wrócimy do siebie i do natury. W zapachu olejków i w medytacji. W domu i w samochodzie. W dobre i gorsze dni. W pełni i w nowiu.

Wszystko po to, aby tworzyć życie marzeń. Żyć pełnią, oddychać swobodnie. Sięgać po to, po co do tej pory nie sięgałaś.

Moje życie na własnych zasadach to życie slow i slow biznes, minamilzm, a wręcz esencjonalizm. To rodzina, dla której zawsze mam czas i jestem w pełni sił, bo dbam o siebie mentalnie i robię na bieżąco porządek z emocjami. Czerpię garściami i wiem, że świat stoi przede mną otworem. Jeśli czujesz, że nadajemy na podobnych falach, rozgość się w wolnej przestrzeni. To miejsce dla Ciebie. 

Iza 

 

 

fhgg

Słuchaj Podcastu

WOLNA PRZESTRZEŃ

Co dwa tygodnie w Twojej aplikacji podcastowej: Spotify i iTunes. Będzie o wszystkim tym, co porusza mnie i co napędza wolną przestrzeń: idei slow life i slow biznes na co dzień, szukaniu własnej drogi, porządkowaniu życia, rzeczywistości i emocji. Będzie o wierności siebie i działaniu w oparciu o swoje wartości. Wszystko po to, aby wspierać Cię na drodze budowania świadomego życia na Twoich własnych zasadach.

Obietnice Wolnej Przestrzeni

Wszystkie świece wytwarzam ręcznie. To nie jest masowa produkcja. To jest skupienie na efekcie i długie godziny czekania na efekt. Świece wytwarzane z czułością, na jaką zasługują produkty, których używam-  naturalne woski i olejki. 

Wszystkie akcesoria, takie jak opaski na oczy, powstają w Polsce i są wytwarzane z ekologicznych materiałów wysokiej jakości- stawiam na naturalne lny i bawełny. Biżuteria, którą tworzę, zawiera naturalne kryształy- dobieram je tak, aby spierały Cię w konkretnych intencjach i emocjach. 

Dbam o ekologię i wysyłam paczki zapakowane w przyjazny dla środowiska sposób- używam materiałów, które można poddać recyklingowi.  Wolna Przestrzeń jest w duchu eko i nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej. W wolnej przestrzeni dbamy nie tylko o siebie, ale także o planetę.